| Fkd_Andi_1996 a întrebat:

Daca vreau sa imi cumpar un telefon dintr-un magazin (Orange)si dau un telefon stricat cat imi scade din pretul telefonului. Ex Orange hiro care costa 95 euro la abonamentul Delfin 7?

Răspuns Câştigător
| Sika13 a răspuns:

10 euro iti scade happy

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Gasesti informatii despre serviciul Buy-Back aici http://www.orange.ro/orangecare/buy-back/.
O zi buna,
Orange Helpers

| manablitz a răspuns:

Daca este fisurat sau lipsesc piese, imi amintesc ca scade 5 euro si daca nu are nici o problema iti scade 10 euro. Funda? big grin