| Anonimus1110 a întrebat:

Daca vreau sa ma abonez la rds rcs telefonie mobila( complet 2)trebuie sa ma abonez si la televiziune sau cablu?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Ideea este sa te abonezi la televiziune si internet pe PC pentru ca ai mai ieftin abonamentul la telefon mobil.
- 5 euro, daca esti abonat la TV + net fix; 4 euro, daca optezi pentru mai multe abonamente**
- 7 euro, daca esti abonat la TV sau net fix; 5 euro daca optezi pentru mai multe abonamente.
- 10 euro daca nu esti abonat Digi, 7 euro daca optezi pentru mai multe abonamente; daca iti portezi numarul in reteaua Digi: 8 euro pentru un abonament, 6 euro pentru doua abonamente.
Eu am asa:
Cablu TV, Telefon fix, cablu de net, mobil la 2 telefoane si internet pe ele cu minute nelimitate in orice retea nationala, 3000 de minute in principalele retele din UE, SUA si Canada. Totul platesc in jur de 96 lei. Daca scot telefonul fix scad sub 90 lei.