| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Daca vreau sa trimit un mesaj pentru o tombola, este necesar sa am euro credit sau il pot trimite si atunci cand am activata o optiune?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă e număr special cu suprataxa atunci și nevoie de credit

| Peridava a răspuns:

De regula aceste tombolese organizeaza astfel incat sa incaseze bani din mesaje. Deci, ti-ar trebui credit. Si nu cred ca te va costa cat un mesaj obisnuit. Vezi ca acolo unde ai numarul trebuie sa fie si tariful. Dar chiar esti visatoare daca iti inchipui ca la astea se castiga ceva.