| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi un site unde vad ce jocuri merg pe un Andriod 2.3.6. FUNDA

8 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Majoritatea jocurilor merg pe android 2.3.6. In caz ca nu, iti recomand sa faci un root, (daca ai ceva habar la telefoane) si sa pun un android 4.1.2.

http://android.mob.org/p336-android-236/

Aici gasesti jocuri pentru android 2.3.6. Succes.

| anonim_4396 explică (pentru ufromupps):

Multumesc! Merg absolut toate, si daca ai putea, sa-mi zici ce e acela un root si cum se face... si sa nu se strice Telefonul. ai o fundita

| anonim_4396 explică (pentru ufromupps):

Mdea, a aparat o eroare, nu vad unde sa-ti dau funda, dar daca rezolv vei primi, o zi buna sa ai!

| anonim_4396 explică (pentru ufromupps):

Unele dau crash, dc?

| justme2846 a răspuns:

Google Play are toate aplicatiile pentru android

| eduardo122 a răspuns:

Apk mania

| Mariutsa1999 a răspuns:

Cauta pe google-mobogenie!
Dai click si downlandezi.
Acolo sunt o multime de jocuri si aplicatii pentru mobil.