| darius111222333 a întrebat:

Dațimi un telefon performant si rezistent sa mă tina un an doi trei...
Pana în 700 sau 800 lei

8 răspunsuri:
| OanaSn a răspuns:

La acest pret as putea spune Huawei p8 lite, Samsung j3(2016) sau j5, depinde daca au mai scazut preturile.

| untu a răspuns:

Mergi la un magazin ORANGE, VODAFONE sau GERMANOS si roaga pe dealarii de acolo sa-ti arate telefoanele dorite la pret estimat de tine!

| pufulescu a răspuns:

Samsung Galaxy Xcover 3

| TronHD a răspuns:

Huawei p8 lite.
In niciun caz sa nu-ti iei allwiew e o chinezarie toti cei care au avut allwiew dupa 2-3 luni au avut probleme cu softul

| OnePiece a răspuns:

Huawei P8 lite

| BroRo01 a răspuns:

Calitatea depnde de pret, la 700-800 lei nu o sa te tina nici 2-3 ani si nici nu are nu stiu ce performante, plateste si tu mai mult si o sa te tina

| KanezuY a răspuns:

Un Huawei P8 Lite.