| skirlex a întrebat:

Dau funda am o dilema am vazut zilele astea la tv o reclama la telefonul LG g2 la abonament cosmote de ziua indragostitilor e oferta intrebarea mea este pot sa il iau pana in acea zi sau mai pot si dupa

10 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Pai spune in reclama jos acolo mic pana cand este oferta. poate dura si 2-3luni

| adimar a răspuns:

Salutare! La ce abonament era oferta? Nu gasesc reclama pe net...

| skirlex explică (pentru adimar):

Salut este la cosmote

| adimar a răspuns (pentru skirlex):

Stiu ca la cosmote. Dar la care abonament? Cel de 15 E sau de 41?

| adimar a răspuns (pentru adimar):

Am aflat. Este la abonamentul de 45 euro si doar la portare...

| CosmoteRomania a răspuns:

Buna,

Te informam ca telefonul LG G2 la pretul de 569 de lei este disponibil pentru toti clientii care efectueaza portarea pentru o perioada de 24 de luni cu planul tarifar Cosmote Free L, la pretul standard de 31 de euro(TVA inclus)/luna.

Oferta este valabila in limita stocului disponibil pana la data de 19.02. 2014, cu posibilitate de prelungire.
Multumi

| skirlex explică (pentru CosmoteRomania):

Buna ziua as vrea sa cumpar acest telefon la un abonament de 15 euro si am vazut ca la germanos telefonul era 899 lei si abonamet l de 15 euro este adevarat? sau dati-mi niste sfaturi ca pe net nu gasesc prea multe si sunt diferite ce alte abonamente sunt la acest telefon. multumesc

| skirlex explică (pentru adimar):

Salut ce vrea sa insemne portare?

| adimar a răspuns (pentru skirlex):

Daca ai deja un numar (abonament sau cartela) intr-o alta retea, vii la ei, te muti la ei si iti pastrezi numarul pe care il aveai in reteaua respectiva.

| Dumitras_Laurentiu_1984 a răspuns:

Cred ca sunt niste nesimtiti si este o reclama mincinoasa. Nicaieri nu am vazut o * ori ceva care sa iti spuna ca pretul e in anumite conditii. Abonamentul FREE L e la 15EURO sunt carnatari cosmotisti astia...si eram asa de interesat de oferta!