| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! Am Samsung Galaxy Grand Neo Plus si cand il deschid trebuie sa astept vreo 2-3 secunde pana sa apara ecranul. Adica cand apas pe butonul ala de on/off... se poate rezolva de la setari sau ce sa ii fac ma enerveaza!

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

E ceva normal. Nu ai ce sa ii faci. Asa a fost conceput telefonul.

| EkToR a răspuns:

Ok adica tu zici ca se deschide greu pai se poate ca butonu sa buli adica trebuie sa apesi mai tare sau sa ti apasat sau softu isi face de cap.

| Cristian_Mihai_1994 a răspuns:

Poti incerca sa inchizi din aplicatiile care ruleaza in fundal si ocupa ram-ul degeaba, chestia asta poate sa fie si de la android (daca sa actualizat la versiune de 5 sau 5+ sistemul de operare lucreaza pe cerintele minime ale lui si din cauza asta poate sa iti mai faca) incearca cu un factory reset din meniul boot ca sa iti revina la androidul. 4+ sau pe care il aveai cand l-ai cumparat