| Alexboss121 a întrebat:

Dau funda!
Am un s7 l-am scapat pe gresie si ecranul nu s-a spart dar a aparut o pata si in timp tot ecranu s-a facut negru trebuie sa schimb touchscreenul sau tot displayul?

Răspuns Câştigător
| irezistibilul a răspuns:

Du-te cu el la un specialist si o sa analizeze el problema, insa asa am patit si eu ca tine si a fost necesar sa imi schimbe tot display-ul.
Pune-i o folie de acum incolo... sa fii sigur ca nu o sa se mai intample asemenea cazuri.

| Alexboss121 explică (pentru irezistibilul):

@irezistibilul am avut folie si husa flip!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu s-a spart, dar s-a dezlipit, ceea ce-l face oricum de nefolosit.
Bineinteles ca trebuie schimbat.

| Cksihja a răspuns:

Tot display-ul, vezi ce zic cei de la service de obicei petele negre au legătură cu display-ul. Touchscreen-ul trebuie schimbat dacă nu mai preia comenzi.