| onlyketoops a întrebat:

DAU FUNDA! Buna! Am un iphone 3GS si i-am facut un jailbreak.Nu l-am facut tocmai cum trebuia si nu mai pot sa-i fac back cu iTunes.De fiecare data cand cand incerc combinatia celor 2 taste (ca sa-si revina la setarile din fabrica) ruleaza pana la un punct si apoi isi da restart.Cum pot sa-l readuc la setarile din inainte(am facut un backup cu itunes inainte dar nu stiu sa-l folosesc.Imi mai poate salva cineva telefonul crying? Promit Funda la cel mai bun raspuns si vot la toate!

1 răspuns:
| Corina2016 a răspuns:

1.Incearca ceva util:i-al si desfa bateria...in baterie se obtine o energie. Lasa telefonul fara baterie 1 ora si apoi bagai-o inapoi.
2.Intra la optiuni si cauta butonul reset si apasa pe el.Atunci it vor ararea toate setarile fabrici