| ysi a întrebat:

DAU FUNDĂ!
Care telefon este mai bun : Samsung Galaxy s4 mini SAU Samsung Galaxy Grand Prime?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......cb5tq1.php

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grand Prime. Nu-ti lua telefoane din seria S mini, nu sunt bune de nimic.

| TsonPing a răspuns:

Samsung Galaxy s4 mini iti ofer un CPU de 1.7 (procesor) dar are o baterie de 1900mah si 1.5 gb RAM! Galaxy prime are 2600mah deci bateria te tine mai mult si CPU de 1.2 si 1 Gb de RAM! Deci e alegerea ta! Bafta

| RedBull69 a răspuns:

Grand Prime

| Casiana_Nady_1992 a răspuns:

Amandoua..depinde pe care.l vrei