| costin517 a întrebat:

Dau funda happy, Ce parere aveti? ce telefon ar trebui sa imi iau, Orange Nivo sau LG optimus L5?

Va rog sa nu imi spuneti de alte telefoane.

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Ai ramas in urma cu tehnologia?
Orange nivo are procesor dual core pe cand l5 are single core
Oricum LG fac telefoane doar pentru drsign, ca la capitolu performanta sunt praff
Ce merita cumparat de la LG sunt LG opimus g/vu/4xhd /2x
Nu mai induce lumea in eroare daca nu sti ce vorbesti

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Clar Lg optimus L5...

Adica este si mai performant, arata si mai bine, s-a vandult mult mai bine decat Orange nivo. ce sa mai. are toate atuurile pentru a putea fi cumparat.

Iti recomand mai intai sa te uiti peste ce au spus cei care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/12GER2r

| stroedaniel13 a răspuns (pentru Gabi05):

Fii atent,

Conteza si felul in care functioneaza, nu numai componentele. Un single core la o frecventa mai buna pe un telefon care il solicita mai putin fata de un dual core la o frecventa mai slaba, solicitat mai mult se misca mult mai ok.

O zi buna!

| Gabi05 a răspuns (pentru stroedaniel13):

Ai ramas in urma cu tehnologia?
Orange nivo are procesor dual core pe cand l5 are single core
Oricum LG fac telefoane doar pentru drsign, ca la capitolu performanta sunt praff
Ce merita cumparat de la LG sunt LG opimus g/vu/4xhd /2x
Nu mai induce lumea in eroare daca nu sti ce vorbesti

| Anonymous1995 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te uiti la videoclipurile astea 2 : http://www.youtube.com/watch?v=MBXkaELGYrs si http://www.youtube.com/watch?v=d5B57ffkYRo,si te decizi tu singur care-ti place mai mult, eu unul as opta pentru LG :D. Funda?

| george_3250 a răspuns:

Orange Nivo, deoarece este mai bun.