| 1mist3r a întrebat:

, ce sa imi cumpar la mana a doua dintre un LG 2X si un IPHONE 3GS 32GB? in primul rand pretul ambelor telefoane este de 500 de lei.Mi-ar trebui un telefon pentru: Facebook,mesaje,convorbiri,putine jocuri, sa nu mearga greu sa nu se blochee..cam atat sunt cerintele mele in mare. Iphone e cam vechi, nu stiu ce sa zic..despreLG am auzit multe lucruri bune, de aici va las pe voi!

5 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Iphone 3winking funda?

| Violetta123 a răspuns:

Ambele sunt bune dar iti zic ca ar merge mai bine pentru cerintele tale LG 2X. Cam are tot ce ai scris. Funda?happy

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Lg este cel mai bun.Eu am LG optimus l7. Toti spun ca : "iphone" DOAR pentru ca e mai frumos, si mai scump (nou). Eu zic ca ar trebui sa iti iei Lg`u. In schimb daca era Iphone (5 sau macar 4) era mult mai bun.(3, este un tip mai vechi) :* funda? :*

| Moon4Lord a răspuns:

IPhone 3GS e mai bun pentru Facebook, mesaje chesti din astea jocurile le stergi daca nu ti le trebuie normal ca merge mai bine IPhone-ul FUNDA big grin?

| Detrix a răspuns:

LG`ul, clar, nu poti compara un procesor de 600mhz cu unu de 1ghz dual-core, adica si eu am Lg Optimus 4X HD si e mult mai bine decat iphone 5 (am facut comparatie cu un prieten) Intra pe link-ul acesta si te vei lamuri :http://www.phonearena.com/....../5021,3774