| Alexboss121 a întrebat:

Dau funda!
Ce versiune de Android nu scade din baterie? Am un s7, am un screenshot cu ceva pasi ma poate ajuta cineva va rog?
Instagram alexoarecare

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Indiferent de versiunea sistemului de operare, daca folosesti telefonul o sa iti scada din baterie.

Totusi ultima versiune e cea care ar trebui sa aiba teoretic cel mai mic consum al energiei.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Versiunea mergi la service sa ii puna baterie noua.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Versiunea Android a telefonului nu are nici-o legatura cu bateria! Iti recomand sa lasi luminozitatea mai mica, si sa opresti eventual always on display. Daca niciunul dintre aceste metode nu merge, du-te la un service gsm pentru a iti inlocuie bateria sau achizitioneaza-ti un alt dispozitiv... Fundă?