| anonim_4396 a întrebat:

,,dau funda celui care ma ajuta,, am un Samsung gio 6560 si am o problema, mi am schimbat Banda cu difuzor conector audio si senzori si tot nu se aude si nici senzoru nu merge, l am luat de pe altshop, produsul este nou si nu stiu de ce nu merge, ce oare sa fac sa mearga, am schimbat difuzoru pentru ca era rupta banda.

Răspuns Câştigător
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Trebuie sa iti schinbi placa de baza a telefonului, dar mai cune ia-ti alt telefon ca placa te ajunge cam 100-150 lei si nu se merita.

| DmdDinuMarius a răspuns (pentru apokalipse96):

Pai dc ce oare, nu am mai patit niciodata asta, si am m_ai schimbat piese la tel, nu pare a fi ars in acea zona, pare totu ok dar nu merge

| apokalipse96 a răspuns (pentru DmdDinuMarius):

Ai fost la un servis?

| DmdDinuMarius a răspuns (pentru apokalipse96):

Nu, pai dc ce sa ma duc, in primul rand nu m-am dus ca nu am timp si in al doilea rand am cumparat o piesa noua nu la mana a doua, cica e si originala, stiu cum sa umblu in telefon. ultima varianta asta ar fi sa ma duc la service, dar sambata.

| apokalipse96 a răspuns (pentru DmdDinuMarius):

Alta varianta nu ai, trebuie sa te duci.