| ionut009 a întrebat:

Dau funda celui caruia imi soune cum sa rezolv o problema.am Nokia lumia 520 si nu pot sa descarc app pentru ca imi sp sa configurez familia mea spuneti-mi cum sa fac pentru ca am intrat pe windowsphone m-am logat mi-am facut cont tot si cand dau la familia mea imi apare doar aflati mai multe?

Răspuns Câştigător
| alexandrapuffy a răspuns:

Trebuie sa ai. 2 conturi, unul ca parinte si unul ca si copil.Pe contul de parinte iti da in setari familia mea si acolo trebuie sa adaugi contul tau de copil, si gata asta e tot.Vezi ca dupa ce faci FAMILIA MEA, iti cere sa accepti CONDITIILE DE UTILLIZARE MAGAZIN..la alea ma incurc si eu......BAFTA!

1 răspuns:
| manablitz a răspuns:

Mai usor ar fi sa iti modifici data de nastere la cont.
PS: Eu asa am facut.