| AmMultipleÎntrebari a întrebat:

DAU FUNDA! Cum pot sa fac sa dispara microzgarieturile de pe ecranul telefonului? Nu vreau sa cumpar niciun fel de pasta facuta special sau sa folosesc pasta de dinti. Vreo posibilitate? Ca idee, este Corning Gorilla Glass 6. Multumesc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum spuneam la intrebarea identică: nimic

| Evolution a răspuns:

Doar sa pui o folie de protectie. Este absolut normal sa aiba microzgarieturi sau cum le spui tu.
Nici o sticla din fabrica nu vine perfecta.
Cand cumperi un telefon, inainte sa te apuci sa il folosesti de obicei se pune o folie de protectie si nu mai ai treaba.

| Bizon95 a răspuns:

Guma de sters
vezi sa fie MOALE, ca sunt si niste versiuni abrazive, sau jumatate din guma