| Frank234 a întrebat:

Dau funda.
Sall la toti.
Am un iPhone 3g si misa blocat iTunes sta iconu la itunes sh usb si nu stiu ce sa-i fac ..Asta aa aparut dela fiindca am vrut sau fac versiune mai noua si mi-a dat error 1015. Cer ajutor

9 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu este de la iTunes. Tie ceea ce ti s-a intamplat este ca ti-a intrat telefonul in modul recovery. Ca sa il scoti din acest mod trebuie sa descarci Tiny Umbrella si cu telefonul conectat la pc, dai pe exit recovery.

| Frank234 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Am incercat dar nu merge cei de facut.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Frank234):

Restaureaza-l.

| Frank234 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Cum pot sa fac asta.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Frank234):

Pai daca e in modul recovery doar intri in iTunes si pe singura optiune care ai activata (restaureaza) dai pe ea si ti se restaureaza telefonul (se sterge TOT ceea ce ai in el).

| Frank234 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Fac asta simi scrie error 1015 nu merge.

| Frank234 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Imi scrie(Nu s-a putut restabili iPhoneul.A aparut o eroare necunoscuta 1015.)

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Frank234):

Incearcacu Redsnow

| Frank234 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Si cum fac asta.