| V1ADUTZ a întrebat:

Dau FUNDA!
Salut! Am nevoie de un ecran pentru un telefon Orange Nivo si pe google am cautat si nu am gasit decat folii pentru ecran. Daca stiti un site unde gasesc mi-l puteti da? Va rog!

3 răspunsuri:
| Chinezw a răspuns:

Doar la Orange.

Pentru aceasta operatiune va trebui sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru a fi trimis ulterior in Orange Service. Preturile pentru componentele telefoanelor pot fi comunicate doar de catre Orange Service dupa trimiterea telefonului in service. Este posibil ca display-ul sa nu fie singura componenta care trebuie schimbata.

| V1ADUTZ explică (pentru Chinezw):

Deci nu se gaseste de cumparat...

| Chinezw a răspuns (pentru V1ADUTZ):

Nu.
singura solutie sa cumperi unu la mana 2 ( NOu )- cele cumparate pe puncte. si pe al tau sa il tii pentru piese de schimb