| taea a întrebat:

Dau funda.Salut, am o problema cu WhatsApp-ul meu. Deci, la un moment dat, nu mai aveam memorie sa fac update si nu voiam sa-l dezinstalez pentru ca aveam o conversatie foarte importanta. Acum am facut spatiu pentru a-l descarca si am facut update-ul, dar cu un apk, pentru ca pe google play intervenea o eroare. Toate bune, imi descarc aplicatia, dupa care sunt intrebat daca vreau sa mi se faca backup la conversatii, raspunzand afirmativ, dupa cum am mai spus ca am o conversatie foarte importanta. Dar dupa aceasta, apare ecranul pe care scrie "INITIALIZARE", astept 2-3 minute atunci, apoi spune ca "WhatsApp s-a oprit" sau ca "nu se poate face initializarea"
Va rog, ajutati-ma in privinta aceasta, tinand cont ca nu pot sa il sterg pentru acea conversatie.

1 răspuns:
| Akihito a răspuns:

Http://playtech.ro/2015/trucuri-pe-whatsapp/

Gasesti aici e chair primul.