Întrebare recomandată | Vlad43 a întrebat:

Dau Funda. Salut, cum pot elimina chestia aia de pe spatele carcasei? nu este a mea, este a unei colege, care m-a ajutat sa o ajut. Precizez ca este oja si sclipici pe deasupra. http://postimage.org/image/o02f74fe5/

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Frate, sper ca e o husa de telefon, cel putin asa inteleg eu. Poti sa incerci cu acetona, sa o lasi in apa, sa incerci cu spirt. Poti incerca multe, dar nu cred ca o mai aduci la starea ei normala. Bafta