| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda!
Salutare tuturor!
Eu nu am nr. de telefon(nu am cartela in telefon),dar vreau să sun pe cineva care are număr de telefon(Vodafone).Cum fac să îl sun, există aplicaţie pe Magazin Play de aşa ceva?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il suni de pe skype... contra cost bineinteles

| Intruder19 a răspuns:

Il suni pe messenger sau ceva aplicatie de mesagerie instant. Fara un numar de telefon nu poti sa suni pe nimeni.

| Kiwibibilă a răspuns:

Cum sa nu ai cartela? Pai fara ea nu poti sa faci nimic. Chiar daca iti descarci Messenger tot iti cere numarul de telefon la configurarea contului.
O cartela e vreo 25 de lei.

| iwefgOficiall a răspuns:

Sau poti sa iei si skype si sal suni.

| D3I3 a răspuns:

Viber - dar și amicul tău trebuie să aibă aplicația ^.^
Mama îl folosește și e gratuit, dar îți trebuie wi-fi. Nu știu dacă e necesar un număr de telefon.

| NameInUse a răspuns:

Cumpara-ti o cartela cu numar si se rezolva.

| KEiGHT a răspuns:

Salut, te conectezi la o retea wi-fi si il suni pe Facebook!winking

| Anonimul202 a răspuns:

Nu exista nici o apisatie. In situatia in care te afli tu, Poti decat sa suni cu messenger (aplicatia de la Facebook). Alta modalitate nu exista pentru tine. Ar fi recomandat sa iti cumperi o cartela

| sweetkilla a răspuns:

Nu