| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundă. Știe cineva un site pe care Huawei P30 Pro (varianta cu 8gn RAM) sa coste sub 2300 lei? Pana acum 2 zile era.

17 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Nici nu ma mai chinui sa detaliez raspunsul, nu intelegi ce e aia Huawei, atunci arunca banii degeaba!
https://www.xda-developers.com/google-revoke-huawei-android-ban-blacklist/

| StefanE2019 a răspuns (pentru JicaContra):

Niste porcării de telefoane. Dacă vrei ceva bun, ia un Samsung.

| JicaContra a răspuns (pentru StefanE2019):

Da, exact

| Protegent a răspuns:

Ia-ti mai bine un Xiaomi, sunt mult mai bune.

| AlexC433 a răspuns (pentru JicaContra):

Pe p30 pro încă sunt servicii google play. Plus ca are cel mai bun raport preț calitate.

| AlexC433 a răspuns (pentru StefanE2019):

Singurele bune sunt seria note și s și oricum la Samsung raportul preț calitate e 0

| AlleXuSS a răspuns (pentru Protegent):

Pleace cu jucariile tale Xiaomi in Ro sunt doar niste noname-uri ca si Allview

| AlexC433 a răspuns (pentru AlleXuSS):

Adevărat!

| StefanE2019 a răspuns (pentru AlexC433):

Hai sa nu uitam de problemele de securitate pe care le are Huawei. Și, să nu mai vorbim de sistemul de operare, care, chiar daca e Android, are foarte multe funcții limitate și multe funcții importante pe care le ai la un Samsung (vorbesc de A70-ul meu) dar pe care nu le ai la Huawei

| AlexC433 a răspuns (pentru StefanE2019):

A70 e de rahat din toate punctele în comparație cu un p30 Pro tonguerocesor mai slab camere mai slabe, nu are probleme se securitate cum ai spus tu, acceleratorul grafic de la A70 e varza...

| StefanE2019 a răspuns (pentru AlexC433):

Sa nu uitam, prostea, că P30 Pro este dublu ca preț. Un telefon Samsung care are același preț ca un P30 Pro, bate la curul gol "mireasa" ta de Huawei

| JicaContra a răspuns (pentru AlexC433):

Ti-am dat un link care demonstreaza ce spun, iar TU INSUTI SPUI "INCA"
in plus iti permiti sa ma faci retardat
asa ca nu ma lasa sa te opresc sa iti iei teapa, ia Huawei

ghici cine e de fapt retardat?

| AlexC433 a răspuns (pentru StefanE2019):

P30 pro costa 2400 lei

| Protegent a răspuns (pentru AlleXuSS):

Da, sigur.

Si atunci de au depasit Huawei la vanzarile de telefoane, poti explica?
Eu am unul si sunt extrem de multumit, cred ca tu nici n-ai avut unul sau nu iti place si vrei sa strici competitia, huh?

| AlleXuSS a răspuns (pentru Protegent):

Nu am si nici nu vreau cumetre decat sa ma duc pe branduri noname mai bine imi iau telefon d-ala pe butoane happy si hai sa-ti zic ceva
Au depasit vanzarile din cauza ca Huawei a fost interzis in multe tari din UE asa ca multe "oi" s-au dus la urmatoarea generatie de Brand-uri NoName nu mai dureaza mult si o sa fie la moda si onePlus alea sau oppo rolling on the floor
Ciao!

| Protegent a răspuns (pentru AlleXuSS):

Buna gluma, dat tot cu Xiaomi tin laughing))))

| JicaContra a răspuns:

Da, asa e sad