| kar1GaNNN a întrebat:

Dau FUNDA!
TPU credeti ca telefonul Allview A5 Quad este un telefon bun?
Se misca bine sau e varza?
Si cat costa la liber si pe abonament?
Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,la liber il poti cumpara de pe emag.ro la pretul de 320 lei iar la abonament cosmote/Orange/Vodafone la 1 leu la abonament de vreo 10 euro lunar..telefonul este bunicel, camera cam slabuta, are 5 MP si o rezolutie destul de mare, dar cum ti-am spus, camera nu e foarte buna, iarasi un minus ar fi ca nu are suport pentru card..are 4 GB intern..in rest.e dual sim, procesorul destul de bun, are 4, 3 inchi pe diagonala(destul de mare), telefon fabricat anul acesta, android 4.2.2.e bunicel dar dupa cum ai vazut are si cateva minusuri.

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este un telefon bun si performant la ce pret are. Se merita cumparat.
la liber costa in jur de 350 lei, iar la abonament in jur de 100 lei. Depinde si ce tip de abonament faci.

| LTAA a răspuns:

512 MB RAM... Nah.

| suffarstar a răspuns:

Nu prea am încredere în telefoanele astea. Alte companii de telefoane bagă milioane de euro în performanță. E ca și cum cumperi o replică de Samsung, îi pui acolo o siglă nouă și gata, ai telefon.

| Ibrahimovic a răspuns:

Allview-urile astea pana in 700-800 de lei sunt praf. Ca sa nu spun ca toate sunt la fel. Serios, mai bine cauta altceva.

| kar1GaNNN explică (pentru Ibrahimovic):

Pana in 400 lei ce mi-ai mai recomanda?

| Eduard619 a răspuns:

Pret la liber 450-500 parerea mea este ca nu se merita.

| AliLina2 a răspuns:

Apropo,am uitat sa iti zic ca doar unele nu au suport de card..altele au..si inca ceva pentru userul LTAA.

| Alin4uuu a răspuns:

Allview e cel mai nasol telefon nu recomand nimanui, zic asta in cunostinta de cauza