| xTerminator69 a întrebat:

Dau funda + vote carui ma ajuta!

Mi-am luat de curand un Vodafone Smart 2 Angry Birds.
Problema este in felul urmator.
Ieri l-am inchis si l-am deschis, din butonul Power, nimic altceva..Si imi apare robotelu ala cu img alba...am asteptat 1 ora
si tot asa raman la imaginea aia cu robotelu!
ASTEPT UN RASP CAT MAI RAPID
Multam:*

Răspuns Câştigător
| DeejayLiqua a răspuns:

Aceasta este o problemă din software.
Nu recomand să umbli sub niciun fel la el în situația asta.
Du-te la centrul Vodafone DE UNDE AI LUAT acest smatphone (nu la altul chiar dacă e Vodafone), și să ai actul de cumpărare și talonul de garanție.
Acolo ți-l vor trimite la București pentru resoftare.

E cel mai simplu și mai corect mod dacă vrei să reziste cât mai mult. Nu încerca nimic altceva fiindcă deja ți-a zis "nu mai rezist mult".

Toate cele bune, să-l stămpânești sănătos/sănătoasă și să nu mai ai pobleme!

1 răspuns:
| xTerminator69 explică (pentru DeejayLiqua):

Si cat costa?