| ysi a întrebat:

Dau funda!
Vreau sa imi cumpar un telefon ( Samsung i9082 Galaxy Grand). Am o intrebare : In afara de foliile de pe ecran(cele cu scris pe ele ), are o folie de protectie? Si daca nu..ar fi ceva important ..ma refer ar trebui sa imi cumpar urgent? Si cu husa..are ceva daca nu ii iau husa?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, de obicei are și o folie de protecție pe lângă cea cu scris. Folia e necesară, că dacă nu, se zgârie foarte rapid și ecranul va arăta urât. Ar trebui să îți cumperi și o husă, măcar una pentru spate, dacă nu flip-cover.

O seară frumoasă!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are folie de protectie, aia e doar sa nu se zgarie prin cutie. Daca ai grija de ecran nu ai nevoie de folie

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Folia de protecţie NU este inclusă în pachet!
Aceea trebuie să ţi-o cumperi tu ( dacă doreşti ), la fel şi cu husa...

Toate cele bune.

| Amilik a răspuns:

Nu cred ca are folie de protecie inclusa in pachet. In ceeea ce priveste achizitionarea foliei si husei asta tine numai de tine. Daca esti o persoana care il foloseste intens si care il tine in buzunarul de la pantaloni atunci recomand achizitionarea lor.