| AbeautifulMind a întrebat:

Dau fundita!
Ce ati alege dintre un Samsung galaxy s4 si un LG G2? si dc?
nu stiu ce telefon dintre cele doua sa achizitionez...

12 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Aș spune LG G2 nu pentru că e un telefon bun (modelul ăsta chiar nu l-am folosit personal )dar știu că S4 e unul din cele mai proaste telefoane. Îți ia foc în mână. Sunt multe alte modele. Samsung au cam dezamăgit, în spcial! cu acest model, care trebuia să fie cel mai bun la vremea lui. LG s-au axat mereu pe câte o ciudățenie dar nu au oferit telefoane pe care să te bazezi. Dacă vrei Andoid, la banii ăștia eu îți recomand SONY.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt apropiate ca specificatii, as alege G2.Design mai frumos, material ce nu da impresia de plastic ieftin. Si in plus as mai iesi putin din ''febra'' Samsung care i-a apucat pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raportul calitate/pret il recomanda mereu pe Galaxy S4 in fata unui LG G2.

Este mai mare si cam la fel de performant. Doar ca sitemul de operare este mai stabil la un galaxy S4 si iti ofera mai multa libertate din punctul meu de vedere.

O zi placuta happy

Răspuns utilizator avertizat
| QeenLiz a răspuns:

S4 dacă ești fata e cel mai indicat sau dacă nu vrei un ditamai ecran. S4 face pozele mai bune ca LG G2 cred ca e mai rapid în accesare site-urilor dar G2 are culorile intense și modelul ăla cu buton în spate pe mine cel puțin mi-ar crea disconfort butonul acela. Acum e alegerea ta, sper ca te-am ajutatwinking

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru QeenLiz):

G2 e net superior lui S4.De ce? Procesor mai bun, procesor grafic mai bun, design mai frumos și la capitolul poze ambele sunt la fel

| Mintar_Andreea_1999 a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy s4! Fundita?

| Bodea_CaTalinn_1999 a răspuns:

Alege LG g2. am prieteni cu Samsung galaxy s4 si nu sunt multumiti de telefon.
Cauta pe net si vei vedea ca S4 s.a lansat pentru a face bani pentru S5 fiind prototipul lui.

| SpEcIfIkK a răspuns:

Samsung galaxy s4 deoarece este foarte mare si are un procesor bun si merge foarte rapid, are cele mai noi piese. Lg g2 e mic si merge urat si nu prea are memorie si nu merg toate jocurile pe el. Sper sa imi dai fundita ca te-am ajutat

| sltlp a răspuns (pentru SpEcIfIkK):

Vorbesti prostii.
Procesorul la g2 e superior, procesorul grafic e cu 50% mai performant la g2.
Care e mai mic? http://www.phonearena.com/......hones/size nu mai raspundeti prostii sa va aflati in treaba.

| sltlp a răspuns (pentru SpEcIfIkK):

La s4 ai doar doua avantaje peste LG g2: ca poti sa ii dai jos bateria si ca poti sa ii pui card de memorie. Daca nu conteaza aceste aspecte prea mult pentru tine, mergi pe LG g2.

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru SpEcIfIkK):

Dar cu ce te ajută mă fundița aia? Ai rămas fără hârtie igienică? Plus că afirmația ta e total greșităOn topic:Recomand G2, http://www.phonearena.com/....../7969,7597 Compară specificațiile și ai să vezi.