| Razvan_Sauciuc_1998 a întrebat:

Dau sa instalez itunes si imi apare eroarea asta de ce? "Another installation is in progress.you must complete that installation before continuing this one

1 răspuns:
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Pentru că instalezi ceva sau pentru că n-ai destul gb. Îți recomand să ai 10.6 gb în C și va merge.
Apropo și eu folosesc produsele celor de la Apple, sunt foarte încântat de ele, am până acum un iPad iPhone și MacBook, noroc că mac os x are deja instalat iTunes.