| adisuk18 a întrebat:

Dau Samsung galaxy S2 la schimb cu iphone 4s sa n8 + diferenta sau si cu altele depinde...

7 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Lol.omule cum sa dai un s2 pe un n8?

| adisuk18 explică (pentru davidtm):

+ diferenta ma din partea lui nu schimb pe schimb laughing))))

| OnuOnulică a răspuns:

O afacere buna laughing

| adisuk18 explică (pentru OnuOnulică):

Bine si ai telfon cv ca nu vad rostu tau aici sincer daca nu sti nu te baga parere mea razi ca prostu chiar se merita sa dai un n8 pe s2 si diferenta nu stiu ce e asa de ras

| OnuOnulică a răspuns (pentru adisuk18):

Esti cam obraznic...

| adisuk18 explică (pentru OnuOnulică):

Nu mai comenta daca nu face parte din subiectul din intrebare cewo daca as fi in locul celor cade detin controlul pe blogul asta te-as bloca si pe toti care fac chesti din astea la revedere

| robijam a răspuns (pentru adisuk18):

Lasa-l in pace, nu vezi ce raspunsuri da? La cei 15 ani ai lui da raspunsuri de copil de 7 ani.