| Ionut722 a întrebat:

Dc cand mi-a fost pusa folia de sticla pe margini a ramas nelipita (de vreo 3 ori)

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Cel care ti-a pus-o e neindemanatic laughing sau cea laughing

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ce telefon ai? daca este Samsung Edge (cu ecran curbat) nu se poate pune folie de sticla!
daca este telefon cu ecran normal, cine ti-a pus nu sa priceput. mergi la alt baiat sa iti puna folia de sticla, iti recomand contakt-mobile daca ai si la tine in oras.

| Ionut722 explică (pentru DenisIonut01):

Am fost la 2 service-uri diferite si tot asa s-a lipit (am s3 mini)

| darkangel9521 a răspuns:

Mergi la altcineva sa iti lipeasca folia. categoric cel care a pus-o nu s-a priceput. mai sunt si oameni de genu'

| Ionut722 explică (pentru darkangel9521):

Am fost la 2 service-uri diferite si tot asa e s3 mini