| Shaco a întrebat:

De cand mi-am actualizat androidul la 2.3.6 totul e OK, cu exceptia faptului ca wifi-ul nu mai merge deci nu mai am acces la google play...mi-am zis:nu-i nimic imi iau apps din browser dar surpriza, cand incerc sa instalez apps din browser scrie aplicatia nu este instalata... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Fai Hard Reset, de obicei la pornire trebuie sa apesi o combinatie de taste ( HOME+POWER+Vol +/- sau POWER+ambele taste de volum) > Daca mi-ai zice modelul te-as putea ajuta mai bine.

| coztel5437 a răspuns:

Da-i un factory reset, nu am intalnit asa ceva...

| Shaco explică:

E un Samsung Galaxy Gio GT S5660