| Bicrobert a întrebat:

De cate ori incerc ca sun pe cineva imi spune robotul ca nu : pentru moment nu aveti posibilitatea initierii unui apel de pe telefonul dvs! De ce?
"SUNT PE TELEKOM" am sunat la multe persoane intr-un interval mic de timp si acum imi spune asta. Credit mai am pentru ca am sunat la 1234 si mi-a zis ca am.Ce e de facut? :/ Am doar time out?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ți se pare că aici este relații cu publicul Telekom? Sună la ei.

| Bicrobert explică (pentru darrio2007):

Bai vere, aici e un site pentru intrebari, nu? Poate cineva stie raspunsul. varule ai 13 ani nu mai fii asa rau rolling on the floor)))))

| darrio2007 a răspuns (pentru Bicrobert):

„Poate cineva stie raspunsul". Vad ca nu ti-a mai raspuns nimeni.
Am inca o data pe atat de cand m-am insurat.
Vărule!