| MariaShk1 a întrebat:

De cateva luni am cumparat un Samsung galaxy s7 edge de la Orange la abonament (deci este in garantie) si azi mi-a cazut si s-a zgariat display-ul. Este posibil sa mi-l repare cei de la Orange sau trebuie sa ma descurc si sa mi-l fac eu? Stie cineva cat costa sa imi inlocuiasca acea sticlă?

3 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Ti-l primeau la garantie doar daca era o probleman tehnica. Cum tu la-i spart, trebuie sa te duci cu el la cineva care cunoaste si ti-l poate repara, dar vei pierde garantia de la Orange. Cred ca si la Orange t-il pot rezolva, dar trebuie sa platesti. Nu stiu ca ar putea costa, 100- 200 de lei sa zic. Po-ti intreba.

| MariaShk1 explică (pentru AlexSalling):

Multumesc

| AlexSalling a răspuns (pentru MariaShk1):

Cu placere.