| Bogdan_Gabriele_1990 a întrebat:

De cateva saptamani am avut o problema cu Magazin Play... De fiecare data cand voiam sa descarc o aplicatie aceasta ramanea in starea de "se descarca" iar in bara de notificari scria ca descarcarea aplicatiei e pauzata... Iar viteza internetului scadea de la 800-900 Kb/s la 0 kb/s, adica nu folosea internet pentru a descarca. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in setari, aplicatii, toate aplicatii, cauta Magazin Play si dezactiveaza aplicatia. Apoi activeaza din nou.

Apoi tot in toate aplicatiile cauta "servicii google play". Dezactiveaza apoi activeaza din nou.

Daca din motive de securitate nu te lasa sa dezactivezi serviciile google, atunci mergi in setari/securitate/administratori de dispozitiv.

Asta e tot. Sper ca te-am ajutat.