| anonim_4396 a întrebat:

De câteva zile încoace întâmpin o chestie ciudată cu telefonul.
Am un Samsung Galaxy A12.
Acum aproximativ două săptămâni i-am făcut resetare din fabrică.
Când intru pe YouTube și dau să văd un video în full screen, după aproximativ 5 minute, iese din full screen fără să apăs eu ecranul.
Setările sunt aceleași, nu am modificat nimic.
Precizez că telefonul e nou, îl am de câteva luni.
Să fie rezoluția de vină?
Nu merge decât în 720p sau 720p60 dar la unele clipuri apare și rezoluția de 1080p sau 1080p60 automat, deși cum am precizat: telefonul are ecran HD (720p) nu full HD (1080p).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasă-l doar pe HD, și ai rezolvat problema, setează sa fie pe HD, oricum nu are rezoluție de FUL HD, ci de HD. Sau instalează vancedtube, este o aplicație la fel ca YouTube, poți asculta muzica și când blochezi ecranul, poți vedea și în 1080 fără nici o problema, dar tot e recomandat 720 și acolo ca să îți meargă brici, avantajele sunt ca nu mai vezi reclame, și poți asculta muzica cu ecranul stins. happy

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aia e, e prea avansata tehnologia pentru elhee hee

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Înainte nu făcea așa.

| Anuket a răspuns:

Nu are treabă rezoluția.
Poate se rezolvă după un update.

| anonimus010101110 a răspuns:

Nu stiu sincer ce sa iti spun, dar un lucru e cert, nu e de la resetarea din fabrica, sper sa reusesti cumva sa il repari