| Caut_Iepuri_Padurar_Nebun_1995 a întrebat:

De cateva zile mi-am luat Samsung Galaxy Ace Plus...voi ce parere aveti de acest telefon?

Răspuns Câştigător
| R3DaS a răspuns:

Este un telefon ok din punct de vadere tehnic.Are si o memorie interna foarte buna.Este insa recomandat sa il lesi la incarcat pana iti spune telefonul sa il scoti.Altfel ti se duce bateria repede. Funda?

3 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Este un telefon excelent pentru bussines.Am vazut la un coleg, si am ramas uimit cat de bine se misca.Eu am S2 happy.E tot pe acolo happy. Bafta

| Caut_Iepuri_Padurar_Nebun_1995 explică:

Cine imi spune?