| gheorghe602161 a întrebat:

De cateva zile nu mai pot viziona clipurile de la youtube pe facebook pe telefonul mobil. Mentionez ca toate clipurile se deschid pe Fb cu exceptia celor de la youtube!

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Adobe-ul sau ce folosesti tu pe telefonul mobil. Daca nu, reinstaleaza browser-ul. Ar trebui sa mearga dupa ce faci astea.

| gheorghe602161 explică (pentru AFR81):

E vorba de telefon mobil. Doar pe Fb nu merge youtube! In rest merge! Si fara sa-i fac nimic nu a mai mers, pana acum 2-3 zile n-au fost probleme

| Didu_Emy_1996 a răspuns:

Cel mai bine dai resetare si nu mai ai nici o problema

| gheorghe602161 explică:

E vorba de telefon mobil. Doar pe Fb nu merge youtube! In rest merge! Si fara sa-i fac nimic nu a mai mers, pana acum 2-3 zile n-au fost probleme