| justme2226 a întrebat:

De ce ai nevoie ca să pui un touchscreen? Ceva de lipit? Nu știu, întreb și eu..adică toate componentele sunt bune doar touchscreen-ul lipsește

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu inteleg, UNDE vrei sa pui un touchscreen si ce fel de TS?
ca am vazut pe vremuri touchscreen pe monitoare CRT, la modul ca aveau pe doua laturi niste benzi din plastic, groase de cativa mm si care aveau adeziv cu care s-au lipit de marginea monitorului

| Nandor a răspuns:

Da este lipici special pentru touchscreenuri, daca nu ai touchscreen trebuie sa cumperi

| AAnonimull a răspuns:

Touchscreen, Lipici special/ banda dublu-adezivă( mai bine lucizi), șurubelnițe si răbdare?

| justme2226 explică (pentru AAnonimull):

Mulțumesc frumos! A fost cel mai concret răspuns!