| Lexyaa98 a întrebat:

De ce atunci cand cineva ma suna cu #31#, cateodata imi apare "Necunoscut" si cateodata "Numar privat"?

Răspuns Câştigător
| Rockefeller a răspuns:

Pai cand te suna apare numar privat si cand te uiti in agenda la apeluri preluate/pierdute apare ca necunoscut, cel putin asa arata la mine, apropo scuze de raspunsul de mai devreme ca nu am inteles intrebarea

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asta este rolul acelui cod.

| Lexyaa98 explică (pentru anonim_4396):

Stiu care-i rolul codului, sa ascunda numarul laughing)) ceea ce nu intelegi este ca mie imi apare cateodata "Necunoscut" si cateodata "Numar privat". Ma gandeam ca probabil exista ceva aplicatie care, atunci cand suni pe cineva, poti sa-ti alegi tu numele, si de-asta imi apar 2 variante de numar ascuns happy

| Rockefeller a răspuns (pentru Lexyaa98):

Pai cand te suna apare numar privat si cand te uiti in agenda la apeluri preluate/pierdute apare ca necunoscut, cel putin asa arata la mine, apropo scuze de raspunsul de mai devreme ca nu am inteles intrebarea

| Rockefeller a răspuns:

Ce intrebare stupida, asta face codul respectiv sa-ti ascunda numarul la persoana pe care o suni

| Lexyaa98 explică (pentru Rockefeller):

Stiu ce rol are #31#, tu nu ai inteles intrebarea happy cateodata imi apare "Necunoscut" si cateodata "Numar privat". Apar 2 chestii diferitehappy

| badearazvan a răspuns:

Depinde de telefonul, cartela celui care te suna

| BlackHeartBlackLife a răspuns:

Pentru ca e un fel de aplicatie