| GinoMariann a întrebat:

De-ce atunci cand pun trei degete pe ecranul telefonului incpepe sa mearga ciudat?
Sa zicem ca joc in shooter, cu un deget merg, cu unul mai fac aim, si cand apas pe butonul de shoot ecranul face ca nebunu'(se apasa pe ecran in diferite locatii)
Cum pot as rezolv asta? Dau
funda

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Depinde de telefon.Insemna ca ai un tel destul de slabut daca face asa la doar 3 degete.Chestia ete legata de multi-touch. Daca atat poate telefonul tau nu-i poti face nimic