| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa descarc o carte gratuita de pe google play imi cere sa bag cont? cum as putea sa fac sa nu mai imi ceara?

7 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

E ciudata treaba cu contul bancar, atuncie pe bani, posibil.

| anonim_4396 explică (pentru Vvistula):

Zice ca e gratuita...

| Vvistula a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate, am incercat si eu de curiozitate dar nu ar trebui sa se intample asa.

| smartlollipop a răspuns:

Pentru ca fara cont nu te lasa tongue Asa e la Google Play. Dar odata logat, nu iti mai cere sa faci cont. Fa-ti un cont si ai rezolvat.

| anonim_4396 explică (pentru smartlollipop):

Ma refeream la cont bancar...

| smartlollipop a răspuns:

A, pai asta nu prea are sens laughing)) Mie nu mi-a cerut :/

| anonim_4396 explică (pentru smartlollipop):

La carti nu ti-a cerut? straight face