| Iuliannechita866 a întrebat:

De ce cand fac ceva pe telefon care nu solicita telefonul mi se reporneste? Nu am viruși sau se încălzește, se reporneste, telefonul meu este Samsung s6 edge si cand porneste imi apare ceva alb, un logo cred cu three.co.uk

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Logoul ala insemna ca telefonul estre de la un carrier din UK, dar nu conteaza

Oricum toata lumea stie ca S6/S6 Edge are probleme cu bateria (se incalzeste foarte rau si asta poate uce de cele mai multe ori la restart)
Sfatul meu este sa faci rost de o baterie noua originala sau sa-l duci intr-un service pentru ca le fel de bine poate fi si placa de baza
Insa cel mai bine cumperi alt telefon (de preferat de la Xiaomi)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabicoo a răspuns:

Resetează telefonul!
Factory reset = revenire la setările din fabrică
La mine a mers!