| Padure_Consuela_1975 a întrebat:

De ce, cand ii dai revenire la setarile din fabrica la telefonul Samsung Galaxy CORE Plus SM-G350 si dupa ce se sterge tot cand ajung la,, acord dee licenta pentru utilizatorul final`` imi scrie ca Samsung accounts s-a oprit! imi puteti da un sfat in afara de a-l duce la service? please!

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Poți să dai „omite" și treci peste crearea contului. Și te loghezi după ce ai terminat „tutorialul". Și să cauți să vezi dacă trebuie să-i dai update la Android. Cauți în setări.
Seară bună.