| dana2102 a întrebat:

De ce cand imi bag cardul de mem. in telefon ( Vodafone smart 2 ) scrie sus "se pregateste cartela SD" dupa aia scrie "se cauta erori" si cand dau pe galerie sa imi deschida pozele ce le am pe card imi zice ca "cartela SD dezinstalata sau lipsa"
nu as putea rezolva problema fara sa formatez cardul? sau nu stiu macar sa salvez tot ce e pe el...
dau fundabatting eyelashes :* >big grin

1 răspuns:
| IancuSilviu a răspuns:

Incearca cardul intr-un alt telefon poate ceva mai simplu. daca iar apar erori in citere inseamna ca e problema si trebuie schimbat!

Succes! Funda?