| andrushk50 a întrebat:

De ce cand sunt o anumita persoana nici nu suna ci apare ca nu raspunde si in telefonul respectivului apare apel pierdut? DAU FUNDA pentru cel ce-mi spune cum sa fac sa nu se mai intample asta!

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Încearcă să vezi dacă merge pe altă cartela.
Pa, pa!

| Fridăm a răspuns:

Am mai păţit şi eu, persoanei care m'a sunat i'a intrat căsuţa vocală şi mie mi-a apărut mesaj cu apel pierdut. Nu ştiu cauza, dar dacă ţi se întâmplă des, ai putea duce telefonul la un service GSM să îţi spună ei dacă are ceva. Baftă!