| Misha4217 a întrebat:

DE ce cind pun o joaca pe iphone prin itunes la sfirsit imi spune ..ca a esuat.ce sa fac ..plizz

3 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

O joacalaughing

un joc.
nu sunt autorizate. asta se intampla

| GeorgeX1999 a răspuns:

Depinde ce eroare. Mie ii dadea o eroare si m-a lasat in pace doar cand i-am facut RESTORE iPod-ului.

| driv3r21 a răspuns:

Trebuie sa ai device-ul jailbreak-uit ca sa iti mearga jocurile, aici http://www.limera1n.cc aflii cum poti sa iti faci un jailbreak la iphone si sa poti rula orice fel de aplicatii pe, si plus de asta ai totul free, bafta