| MaryOfHouseStark a întrebat:

De ce imi apare ca a fost indepartata cartela SD din telefon(Samsung s3 mini)? Si ce as putea face?

3 răspunsuri:
| JustinDaniel a răspuns:

Posibil sa fie stricat SD Cardu, sau este stricat din telefon si nu citeste, Recomand sa iti iei al Card SD.

| MaryOfHouseStark explică (pentru JustinDaniel):

Pai chiar acum am incercat sa transfer niste melodii din pc pe card si mi-a dat eroare spunandu-mi ca cardul a fost indepartat.

| Tătaru_Maria_1993 a răspuns:

Înseamnă că s-a ars, sau poate l-ai scăpat pe jos si cardul nu mai este la locul lui...Dar daca nu mai merge înseamnă că trebuie să-ți iei altul, costă în jur de 20-30 lei.