| Valer_Unu_1994 a întrebat:

De ce imi apare din 10 in 10 minute sms de la Orange cu textul ca nu am suficient credit pentru a trimite SMS catre acest nr? imi vin sms-uri intruna si nu am trimis nici un mesaj

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa inserezi cartela SIM intr-un alt telefon si sa faci o reincarcare de cel putin 1 EUR.
O zi buna,
Orange Helper

| Valer_Unu_1994 explică (pentru OrangeHelper):

Problema este din telefon, am introdus cartela in alt telefon si nu am primit sms pe telefonul ala, in schimb pe mobilul meu, cu alta cartela mesajele tot veneau

| wr3er a răspuns:

Incearca sa iti stergi toate mesajele, restarteaza telefonul si vezi daca mai primesti.