| Grajdieru95 a întrebat:

De ce imi scrie la sfirsitul copierii "Imposibil de copiat" cind copii un fisier in android/obb? Aceasta problema o am la un Samsung Galaxy S4....as vrea tare sa ma joc o joaca ca "Modern combat 4"! ajutati-ma va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Spatiu insuficient pe telefon sau fisierul pe care vrei sa-l copiezi este corupt.Incearca sa downloadezi alta copie a jocului.
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!