| Cosmin_Robert_1995 a întrebat:

De ce in unele zone afara am Internet deși nu sunt conectat pe date?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wireless fără parolă. Nu ți-aș recomanda să te conectezi la o astfel de rețea. Apoi, pentru a nu te mai conecta la rețele wireless publice, poți dezactiva wifi de la tine din telefon.

7 răspunsuri:
| Forneticugem a răspuns:

Hakeri -_-

| Lukasssz a răspuns (pentru Forneticugem):

laughing

| Forneticugem a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu rade -_- haceri iau făcut aifonul praf la copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există rețele libere de internet.a mine pe stradă, i parte din drum este cu internet liber.

| gaby08gurau a răspuns (pentru Forneticugem):

Iphone se scrie corect si se scrie hack-ri la fel sa ti minte.

| Forneticugem a răspuns (pentru gaby08gurau):

Adevărat bossule happy scuze de deranj happy ai grija de tine happy

| relian a răspuns:

Ai dar nu te poti conecta mereu, is cei cu retelele de telefonie. Uneori te lasa pentru nu stiu cate 30 min, alteori nu.