| rockvandam a întrebat:

De ce la majoritatea samsungurilor s9 afisajul orei apare in partea dreapta langa baterie.Am un Samsung s9 si la al meu ora apare in partea stanga sus.Nu are cum sa fie fake pentru ca e luat de la producator.
Cum pot sa schimb ora din partea stanga in partea dreapta langa baterie?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Versiuni diferite de Android probabil.
Parca la Android 8.0 apare in dreapta. La 9.0 in stanga. S9 vine cu Android 8.0 in cutie, deci sunt sanse sa nu fie facut update-ul la Android 9.0.

3 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

In stanga am si eu ora happy

| gelu1970 a răspuns:

Nu
In Android 9 e in stânga

| rockvandam explică (pentru Ineys):

Si cum as putea deosebii un Samsung fake de unul original?